O firme O.S.A.F.

Pre každý projekt nadväzujeme vzťahy s partnermi

Príbeh úspechu

Pri svojej činnosti uprednostňujeme profesionalitu a kvalitu

Naša firma bola založená v roku 1992. Od tejto doby sa firma vyprofilovala hlavne na činnosť zameranú na komplexnú dodávku elektroinštalácie pre stavby občianskej, priemyselnej, výrobnej a inžinierskej výstavby, vrátane tvorby projektov, kompletnej dodávky a realizácie s následným vypracovaním odborných prehliadok a skúšok elektrických zariadení.

Taktiež ponúkame bezkontaktné termovízne diagnostické meranie elektrických zariadení (rozvádzačov, transformátorov, svoriek, káblových vedení, atď) termovíznou kamerou Infra CAM TM SD počas plnej prevádzky s následným vypracovaním protokolu s farebným termogramom.

Po dobu existencie si firma vybudovala personálne a technické zázemie, ktoré umožňuje realizovanie náročných stavieb na vysokej profesionálnej úrovni.

Spoločnosť pri realizácii stavieb pracuje s profesionálnym tímom svojich montážnikov, ktorý je pravidelne školený podľa Zákona č.124/2006 Z.z., a je schopný zrealizovať aj tie najnáročnejšie stavby.

Prudký rozvoj informačných technológií zasahuje aj do tejto oblasti, a preto spolupracujeme s odborníkmi, sledujeme nové produkty na trhu, aby sme Vám ponúkali moderné riešenia elektrifikácie budov s dôrazom na ekonomickú prevádzku. S pribúdajúcimi požiadavkami sa rozsah našich aktivít rozvinul až do súčasnej podoby. 

Napriek tomu, že nepatríme medzi veľké firmy, v činnostiach, na ktoré sa orientujeme, sme získali bohaté skúsenosti o čom svedčia aj naše referencie.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami, veríme že sa aj vy stanete našim zákazníkom a že Vašu dôveru nesklameme.

Dôverujú nám

Radi Vám pomôžeme zrealizovať Váš projekt